Transport

Nasza firma dostarcza olej według potrzeb klienta.


Najczęściej są to dostawy cysternowe luzem, całosamochodowe i drobnicowe w PLTP oraz w butelkach PET przy udziale firm spedycyjnych. Transport oleju luzem odbywa się bezpośrednio z zakładu tłuszczowego do finalnego klienta, dla dostaw w butelkach oraz PLTP bezpośrednio z naszej rozlewni.


Taki sposób dostawy gwarantuje naszym odbiorcom wysoką i stabilną jakość zakupionego Towaru. Do każdej dostawy dołączony jest każdorazowo odpowiedni komplet dokumentów jakościowych oraz sprzedażowych. Oleje dostarczamy naszym transportem samochodowym, przy czym istnieje również możliwość odbioru transportem kupującego.

Olej rzepakowy rafinowany w paletopojemnikach 1000 L

Innym wariantem dostawy jest sprzedaż oleju rzepakowego rafinowanego w paletopojemnikach 1000 litrowych. Paletopojemniki są własnością Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp. k., dzięki czemu odbiorca nie jest zmuszony do angażowania swoich środków finansowych w opakowania oraz dbania o ich czystość. Olej dostarczamy naszym transportem, niemniej istnieje możliwość odbioru transportem własnym z naszego magazynu.


Zapytaj o wycenę