O nas

Polski dostawca olejów roślinnych premium

Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp. k. działa na rynku od 2004 roku, oferując najwyższej jakości produkty olejowe dla producentów żywności, hurtowni spożywczych oraz przedsiębiorstw z różnych branż, które do produkcji swoich wyrobów wykorzystują oleje roślinne.

Flota Logistic - Właściciele

Produkty

Prowadzimy hurtową sprzedaż olejów roślinnych: rzepakowego, sojowego i słonecznikowego - surowego i rafinowanego, które pozyskujemy wyłącznie od renomowanych, polskich i zagranicznych producentów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować sieć zaufanych dostawców i wynegocjować indywidualne warunki handlowe, co przekłada się na atrakcyjność oferty dla odbiorców finalnych.

Olej Roślinny w butelkach

Jakość

Działamy z myślą o ludziach i środowisku naturalnym. Filozofią naszej firmy jest pracować w zgodzie z naturą. Wszystkie, dostarczane przez nas oleje podlegają rygorystycznej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Każdy, dostarczony do klienta produkt spełnia wysokie standardy, co potwierdzają stosowne certyfikaty i dołączona dokumentacja. Bezustannie zwiększamy zasięg, czego dowodem są rekomendacje kolejnych firm, dla których staliśmy się strategicznym partnerem biznesowym.

Flota Logistic - Linia porodukcyjna

Współpraca

Wdrożony model współpracy gwarantuje kompleksową obsługę. Pozyskane od producentów surowce transportujmy specjalistyczną flotą i dostarczamy bezpośrednio do klienta lub w bezpieczny sposób konfekcjonujemy. Dysponujemy własnym taborem pojazdów, nowoczesnym zapleczem logistycznym oraz własnym zakładem konfekcjonowania oleju. Dzięki temu kluczowe parametry produktów i transportu jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb.

Okulary, monitor, zawarcie umowy