O nas

Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp. k.


działa na rynku od 2004 roku, dostarczając najwyższej jakości produkty. Charakter naszej działalności to hurtowy handel olejami roślinnymi dla sektora spożywczego, paszowego oraz technicznego.

Zaopatrujemy producentów żywności oraz zakłady produkcyjne o różnym profilu działalności, gdzie olej jest jednym z głównych komponentów używanych do produkcji danego wyrobu.


Obrót towarowy we Flota Logistic Bis Sp. z o.o. Sp. k. oparty jest na modelu polegającym na pozyskaniu surowca - przewożeniu go specjalistycznym transportem do momentu dostawy lub konfekcjonowania - sprzedaż do klienta docelowego.
Nasza polityka firmy oparta jest na pełnej kontroli jakości dostarczanych przez nas produktów.

Działamy z myślą o Kliencie


Dbamy o to, aby każdy produkt, który dostarczamy był zgodny ze wszelkimi standardami i posiadał wymagane certyfikaty jakości. Do naszych zadań należą, takie działania jak:

✓ kontraktacja surowca,
✓ logistyka,
✓ konfekcjonowanie,
✓ dostawa do odbiorcy finalnego.

Nasza rozlewnia znajduje się na południu polski w Goczałkowicach k. Pszczyny, gdzie zlokalizowane są biura oraz zakład konfekcjonowania oleju.
Specjalizujemy się w handlu i dostawach całocysternowych luzem, handlu olejem w paletopojemnikach IBC (1000 l) oraz w butelkach PET.

Dbamy, aby każda przesyłka była zawsze doręczona terminowo
i bezpiecznie.


Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu współpracujemy z renomowanymi firmami produkującymi oleje w całej Polsce oraz poza jej granicami. Działając w oparciu o wysokie standardy wciąż poszerzamy swój rynek zbytu, czego dowodem są rekomendacje firm, które z nami współpracują.

Filozofią naszej firmy jest pracować
w zgodzie z naturą.