firma
firma Flota Logistic Sp. z o.o. powstała w 2003 roku jako firma zajmująca się głównie obrotem masowym olejami i tłuszczami roślinnymi. Obecnie specjalizujemy się w handlu hurtowym olejami oraz specjalistycznymi tłuszczami palmowymi, koncentrując się głównie na sektorze spożywczym. Nasi finalni odbiorcy to przede wszystkim producenci żywności oraz zakłady produkcyjne o różnym profilu produkcji, gdzie olej roślinny i tłuszcze są jednym z głównych komponentów do produkcji gotowego wyrobu. Oprócz sektora spożywczego obsługujemy również sektor przemysłu technicznego oraz paszowego, gdzie oleje roślinne znajdują zastosowanie w końcowym produkcie.

Jako dystrybutor olejów (np. olej sojowy, olej rzepakowy) na co dzień współpracujemy ze wszystkimi producentami w kraju, jak również posiadamy swoich stałych dostawców poza jego granicami, po stronie zachodniej i wschodniej. Nasze szerokie kontakty wśród producentów i importerów towarów gwarantują, że oferowane przez nas oleje roślinne są doskonałej jakości, co poparte jest odpowiednimi specyfikacjami. Tabor samochodowy, za pośrednictwem którego towary docierają do naszych klientów to wyspecjalizowane firmy transportowe, których cysterny przystosowane są do transportu produktów spożywczych, każdorazowo posiadając odpowiednie certyfikaty.

Działając głównie na rynku wewnętrznym, w ostatnich latach odnotowujemy ciągły rozwój i wzrost sprzedaży oferowanych przez nas olejów i tłuszczów palmowych. Pracując w oparciu o wysokie standardy, nasza firma może się poszczycić nienaganną opinią wśród swoich klientów, co w znacznym stopniu przyczyniło się do jej dynamicznego rozwoju. Priorytetem jest dla nas zawsze dobro klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy handlowej!

ofertakontakt
gr
partnerzy
Flota Logistic Sp. z o.o. oprócz podmiotów, z którymi na co dzień współpracuje, tj. zakłady tłuszczowe i olejarnie, jak i firmy świadczące usługi transportowe, pragnie wskazać i podkreślić współpracę z firmą PHU Zoltar Roman Pasoń, której siedziba mieści się w Zabrzu.

PHU Zoltar Roman Pasoń to firma partnerska, będąca przedstawicielem Flota Logistic Sp. z o.o. Obydwie firmy ściśle ze sobą współpracują razem realizując dostawy do tych samych klientów. Dzięki zażyłej współpracy obydwu podmiotów osiągamy wspólne cele i sukcesy, co przekłada się ciągły wzrost ilości sprzedawanych olejów i tłuszczów.

Gazele Biznesu
Gazele Biznesu 2011
Skrzydła Biznesu 2013, Diament miesięcznika Forbes 2014, Gazele Biznesu 2013
Firma  |  Oferta  |  Kontakt